fbpx
Mikro Kaynak Saç Hindistan Virgin Remi
Mikro Kaynak Saç Türk Virgin Remy
Mikro Kaynak Saç Özbek Virgin Remy
Mikro Kaynak Saç Endonezya Saçı

Uzun ömürlü Saç uzatma Mikro Kaynak Bitmiş ürünlerin denetimini iyi tanımlanmış kıyaslamalara göre gerçekleştiriyoruz ve mükemmellik için çabalıyoruz.

Mikro Kaynak  saç yaptırmak  istiyorsanız, muhtemelen bu yöntemin artılarını ve eksilerini merak ediyorsunuzdur. İşte bu yüzden buradayız – füzyon mikro kaynak saç uzantıları hakkında bilmek istediğiniz her şeyi size anlatmak için.

Doğru seçimi yapmanıza yardımcı olacak en faydalı bilgileri ve gerçekleri derledik. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

FUSİON SAÇ MİKRO KAYNAK UZANTILARININ FAYDALARI

Fusion Mikro Kaynak saç uzantıları, saç stilinizi değiştirmenin en popüler ve evrensel olarak uygun yollarından biridir. Aynı zamanda saç stilinizi değiştirmenin kanıtlanmış en eski yollarından biridir. Mikro kaynak saç uzantıları, onları hem saç güzellik uzmanları hem de müşterileri için popüler bir seçim haline getiren birçok farklı avantaja sahiptir.

SICAK FÜZYON MİKRO KAYNAK SAÇ UZANTILARI ARTILARI VE EKSİLERİ

Füzyon bağlı mikro kaynak saç uzatma profesyonelleri ve bu yöntemi harika yapan şeyle başlayalım.

 • ARTILARI
 • Güvenlidir: Bağlar, hipoalerjenik bir malzeme olan keratin yapıştırıcıdan yapılmıştır. Özellikle saç derisi hassas olanlar için önemlidir.
 • Evrenseldir: Bu tür saç uzatma herkes için uygundur. Saçınız ister ince, ister yoğun, kıvırcık veya düz, sarışın veya esmer olsun – gerekli uzunluk ve hacmi elde etmenize yardımcı olacaktır. Doğru saç tipi ve yapısı seçiminin
  yanı sıra profesyonel uygulama ile sıcak füzyon mikro kaynak saç ekleme kısa ve ince saçlarda bile kullanılabilir.
 • Kullanışlı: doğru seçilmiş ve takılmış keratin füzyon uzantıları ile hiçbir zaman rahatsızlık hissetmeyeceksiniz. Kendi saçınızın doğal uzantısı gibi!
 • Dayanıklıdır: Saç uzatma stilistinizin tüm önerilerine uyarsanız ve uzantılarınıza gereken özeni gösterirseniz, zamanında yeniden uygulama prosedürleriyle 9-12 aya kadar dayanırlar.
 • Çok yönlüdür: keratin füzyon saç uzantıları, herhangi bir saç stili oluşturmak için kullanılabilir: at kuyruğu, örgüler, bukleler veya uzantılardan önce yaptığınız gibi buklelerinizi düzeltin.
 • Kusursuz bir şekilde gizlenmiştir: Füzyon mikro kaynak saç uzantılarının ana avantajlarından biri, kimsenin onları taktığınızı bile bilmemesidir. Doğal saçlarınızla mükemmel uyum sağlarlar. Artık kendi saç renginize uyan saç uzantıları elde etmek için renkli keratin yapıştırıcı bile kullanabilirsiniz . Stiliniz her zaman doğal görünecek ve kendinizi her zaman güvende hissedeceksiniz!

EKSİLERİ

 • Uzatma prosedürünün kendisi oldukça zaman alır: Saç uzatmalarınızı uygulamak için 3-4 saat harcamaya hazır olmalısınız. İşlemin süresi, malzeme miktarı ve saç kaynak uzmanınızın nitelikleri gibi bir dizi faktöre bağlıdır. Ek olarak, stilistin her 3-4 ayda bir saç uzatmalarının çıkarılması, yeniden yapıştırılması ve yeniden uygulanması için zaman harcaması gerekecektir. Epilasyon yaklaşık bir saat sürer ve yeniden uygulama, ilk uygulama ile aynı miktarda zaman alır.
 • Sadece salonda yapılabilir. Fusion mikro kaynak saç kaynak işlemi, saçınıza ve saç derinize zarar verme riski olduğundan, evde kendi başınıza yapabileceğiniz bir işlem değildir. Bu aynı zamanda bir saç uzatma uzmanı tarafından yapılması gereken epilasyon için de geçerlidir.
  Saç kaynak uygulaması ve yeniden uygulama işlemleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen blogumuzdaki bu makaleyi okuyun.
 • Yüksek sıcaklıklara maruz kalmaktan kaçınmanız gerekir. Bu, esasen, sıcak yüzeylerinin keratin bağlarıyla temas etmemesini sağlamak için fön makinesi veya saç maşasını çok dikkatli kullanmanız gerektiği anlamına gelir.
  Saç uzantılarınızın keratin bağlarının kalitesini de dikkate almaya değer. İşte doğru keratin tutkal peletlerini seçme hakkında yazdığımız harika bir makale . Mutlaka okuyun.
 • Hafif rahatsızlığa neden olabilir: Bazı kadınlar, yeni takılan saç uzantılarına alışmalarının birkaç gün hatta haftalar sürdüğünü bildirmektedir. Ayrıca kaşıntı ve baş ağrısı bildiren az sayıda insan var. Bu sorunlardan kaçınmak için mikro keratin bağları
  kullanmanızı öneririz . Saçınızda çok kolaylar ve onları zar zor hissedebilirsiniz. Yine burada çok önemli bir faktör, saç uzatma stilistinizin ne kadar deneyimli olduğudur. Yanlış takılmış saç uzantıları ile gerçekten baş ağrısı çekebilir ve diğer hoş olmayan hisler yaşayabilirsiniz. Tipik olarak bunun nedeni, saç uzantılarının kafa derisine çok yakın bir şekilde bağlanması ve ek gerginlik yaratarak doğal saçınızı çekmesidir. Bu potansiyel olarak köklerinizi zayıflatabilir ve hatta saç dökülmesine neden olabilir!
 • Düzenli olarak uygun bakım ve bakım gerektirir. Saçınızı yıkarken çok sert ovalarsanız veya normal bir saç fırçasıyla fırçalarsanız, orijinal parlaklığını, hacmini ve güzelliğini kaybetme riskiyle karşı karşıya kalırsınız.
 • Ayrıca doğru şampuanı seçmeniz ve keratin bağlarını zayıflatabileceği ve saç dökülmesine neden olabileceği için yağ bazlı saç bakım ürünleri kullanmaktan kaçınmanız gerekir. Saç uzantılarınıza nasıl bakacağınız konusunda
  bilmeniz gereken tüm bilgileri içeren güzel bir makalemiz var . 
 • Füzyon mikro kaynaklı saç ekleme artı ve eksilerine gelince, insanların bu prosedürün doğal olarak ince saçları olanlar için uygun olmadığını söylediğini duyuyoruz, bu tamamen doğru değil ve işte nedeni.

Birçok saç güzellik uzmanı, saç uzatmaları için  Asya veya  Hint saçı kullanır. Açıkçası bu saç tipleri, doğal saçları ince ve yumuşak olan kadınlar için uygun değildir, bu nedenle bazı uzmanlar bu işlemin herkes için uygun olmadığını savunmaktadır. Bunun nedeni, sizin için doğru saç tipine sahip olmamaları!

Bu nedenle, sizin için en iyi sonucu verecek doğru saç ekleme türünü seçmenizi öneririz:

 1. İnce ve yumuşak boyasız saçlar için genellikle bakire Slav kılı kullanmanızı öneririz . Bu saç tipiyle üstün kaliteli, benzersiz bir ürün elde edersiniz. Hammadde tek bir donörden toplanır, bu da her bir demetin kendine özgü gölgesine, uzunluğuna ve ağırlığına sahip olmasını sağlar.
 2. Biraz daha yoğun ve renkli saçlar için Rus saçını kullanın . Bu, çok çeşitli tonlarda ve dokularda mevcut olan para için en iyi değerdir.
 3. Yoğun, kaba saçlar için (veya gerçekten uzun teller elde etmek istiyorsanız), Avrupa saçını seçin .

BAKiR SAÇ – Bakire saç tamamen işlenmemiş ve sağlamdır. Bakire saç olarak nitelendirilebilmesi için, aşağıdakiler de dahil olmak üzere katı standartları karşılaması gerekir: herhangi bir şekilde permalı, boyanmamış, renklendirilmemiş, ağartılmış, kimyasal olarak işlenmemiş. Bu aynı zamanda tek bir donörden geldiği ve tüm tırnak etlerinin sağlam olduğu ve aynı yönde ilerlediği anlamına gelir.

Kanmayın! Bu terimler sık ​​sık ortaya atılıyor. Başlıca saç şirketleri ve tedarikçileri, saçları bu tanımların hiçbirine uymadığında, ‘iyi’ saç uzantılarını tanımladıkları bilinen bu terimleri kullanırlar. Saç uzatma satın alırken akıllı olun. 

Saçı bizzat görebiliyor ve hissedebiliyorsanız, aradığınız şey remy saçtır. 

Remy saça dokunduğunuzda serin ve ipeksi bir his verdiği söylenir, orta uzunlukta veya tepede değil, saçın dip uç yoğunluğu aynı  olmalıdır. % 100 insan saçı, Barbie bebek saçı gibi aşırı parlak veya statik değil, kendi saçınız gibi hissetmelidir.

Çevrimiçi satın alıyorsanız, virgin olduğunu iddia eden tedarikçilerden satın alırken fiyata karşı dikkatli olun. 1500 $’den daha ucuz bir şey genellikle gerçek olamayacak kadar iyi olduğunu gösteren yapay silikonlarla kaplanmış sentetik karışımlıdır .

Bir sonraki saç uzatma setinize başlamadan önce araştırmanızı yapın ve satın aldığınız saçla ilgili her şeyi öğrenin.

 

[instagram-feed]
PARA BİRİMİNİZİ SEÇİN
USD Amerika Birleşik Devletleri (ABD) doları