fbpx

Mikro Kaynak Saç Uzatma Kalitesi

Mikro Kaynak Saç Gold Platin Sarı Hint Virgin Remi 06gr 55cm

Saçınızın uzunluğunu veya yoğunluğunu değiştirmeyi planlıyorsanız ancak klipsli saç uzantılarını çıkarma/takma gibi günlük işleri yapmak istemiyorsanız, öncelikle bu tür kalıcı saç uzantılarını düşünmenizi öneririz:

Ayrıca bu saçı her zaman istediğiniz renge boyayabilir ve doğal bir görünüm elde edebilirsiniz Doğal sarışın ve kırmızı dahil 12 ton mevcuttur.

URG Hair Saçını Seviyorum’ güzellik uzmanları ve müşterileri için saç uzatma tedarikçisidir. Her boyutta ve gelirde kuaförler, kuaförler ve kuaförler için birden fazla indirim seviyesiyle salon işletmelerinizi oluşturmanıza yardımcı olmak için buradayız.


URG Hair olarak bizler saç uzatma konusunda uzun bir deneyime sahibiz ve deneyimlerimizi müşterilerimizle de paylaşmak istiyoruz. Burada size saç uzatma kalitesinden bahsedeceğiz ve bir satın alma kararı vermeden önce yardımcı olacağını umuyoruz. Müşterilerimizi önemsiyor ve onlara ürünlerimizde en iyi kaliteyi sunmak istiyoruz:


Mikro-Kaynak-Sac-Acik-Platin-Kullu-Sari-Hint-Virgin-Remi-0,8gr-70cm
Mikro-Kaynak-Sac-Platin-Soft-Sari-Hint-Virgin-Remi-0,6gr-65cm

Previous
Next

İnsan Saçı

“Remy olmayan saç”  veya  “% 100 İnsan saçı” olarak da adlandırılır  )

Saç uzatma işlemi her zaman ilk olarak  saçın Pul Tabakasının yönünün paralel tutulduğu en iyi Remy saç kalitesini yapmakla başlar  . Remy  saç kalitesi, saçların karışmaması ve saçın büyüme yönüne uygun olması için öncelikle yapılır. Remy saç kalitesi  ömrü boyunca iyi kalır.

Remy  (yani en kaliteli) en iyi kalitede saç üretim sürecinden sonra kalan saçlar birlikte (yerden) toplanır ve “İnsan saçı” kalitesinde saç uzatması,mikro kaynak ,boncuk kaynak,Çıt Çıt Saç haline getirilir . Saçın yönü artık aynı değildir, bu da saçın çok kolay dolaşmasına neden olur ve bu nedenle ucuzdur. 

Birçok Çevrimiçi Mağaza,  tam olarak uygun fiyatları nedeniyle “İnsan saçı” kalitesinde saç uzatma satmaktadır .

Genel olarak, müşteriler uzantılarda herhangi bir fark görmezler çünkü imalatta çok fazla silikon kullanılmıştır, bu da “İnsan saçı” nın “Remy ” kalitesi  gibi güzel ve yumuşak görünmesine neden olur . 

Ancak “İnsan saçı” kullandıktan birkaç gün sonra saçlar çok kolay dolaşmaya başlar.

URG Hair olarak bizler “İnsan saçı” saç kalitesini hiç kullanmıyoruz  . Saç uzatma satın alırken, her zaman önce kontrol edin ve bunun “Remy ” saç kalitesinde (  “İnsan saçı” kalitesinde değil) olduğundan emin olun .

Remy kalitesi

URG Hair’de sadece özenle seçilmiş ve gerçek Remy saç olan Remy saçını  kullanıyoruz .

Saç uzatma ürünlerimizi Mikro Kaynak ,Boncuk Kaynak, Bant Kaynak , Saç ve Saç ürünlerini üretim aşamaları sıkı bir şekilde kontrol edilir ve saçlar hiçbir zaman birbirine karışmayacak şekilde  yapılır.

Bu durumda saç, üretim süreci boyunca pul tabakaları bozulmaz ve, böylece karışmaz. Saçın ömrü boyunca güzel ve doğal kalması için üretim için sadece en iyi saç seçilir.

URG Hair® örneğin

Mikro Kaynak Saç Özbek Virgin , Hindistan Virgin Remi , Türk Virgin Remy ,

A Garde Premium Remy Çıt Çıt SaçlarRemy  saç kalitesini   kullanır . 

Önerilen makaleler

[instagram-feed]
PARA BİRİMİNİZİ SEÇİN
USD Amerika Birleşik Devletleri (ABD) doları