fbpx

 İade Ve Değişim Koşulları 

  • Değişim Ve İade Süresi: urghair.com, iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder.Sitemizde T.C.Sağlık Bakanlığı’nın Hijyenik Ürün Yönetmeliği’ne göre İADE VE DEĞİŞİM yapabilirsiniz.
    T.C.Sağlık Bakanlığı’nın Hijyenik Ürün Yönetmeliği’ne göre ayıplı ürün olmadığı sürece hijyenik ürünlerin açıldıktan sonra iade edilmez.
  • Doğal saçlarda: Saç üzerinde renk açma, boyama, kesim, ürün üzerine herhangi bir kozmetik ürünü sıkma vb. gibi herhangi bir işlem görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.
  • Saç şekillendirme ürünlerinde: Ambalajı bozulmamış, yırtılmamış veya üzerine herhangi bir bant vs. yapıştırılmamış olması gerekmektedir. Ambalajsız ürünler iade alınmaz. Ürün kullanılmamış olmalıdır. Eğer deneme yaptıysanız ürünü temizleyerek sprey veya saç yağından arındırınız.
  • Değişim Kargo Ücreti: İade işlemlerinde alaşmalı olduğumuz kargo firması (YURT İÇİ KARGO) ile gönderdiğinizde iade kargo ücreti tarafınıza aittir.   YURT İÇİ KARGO ile göndermeniz koşuluyla sizden bir kargo ücreti istenecektir. Anlaşmalı olmadığımız başka bir kargo firması ile gönderdiğinizde tarafımıza oluşacak yüksek kargo ücretleri sebebiyle iade kargonuz teslim alınmayacaktır ve size geri dönecektir. Kanun no: 6502
  • Değişim Kargo Ücreti: Değişim işlemlerinde kargo ücreti alıcıya aittir. Satın aldığınız ürün ayıplı veya üretimsel arızalı değilse değişim işlemlerinde kargo alıcı tarafından karşılanır. Kanun no: 6502
  • Değişim Kargo Firması: Ürünü mutlaka anlaşmalı olduğumuz YURT İÇİ KARGO ile göndermeniz gerekmektedir. Kargo firmasına alıcı adı olarak  (Yurt İçi kargo Anlaşmalı Müşteri Kodumuz:……………….) adını vermelisiniz. (Yurt İçi kargo hariç diğer kargo firmaları ile göndermeyiniz. Aksi taktirde kargonuz teslim alınmayacak ve size geri dönecektir.)
  • Sitemizde satılan saç ürünlerine yapılacak boyama, açma, renk değiştirme gibi işlemlerden dolayı saçta oluşabilecek problemlerden/zararlardan firmamız sorumlu değildir. İşlemi yapan kişi, ya da kuaför sorumludur. Bu işlemlerden herhangi biri uygulanmış ise iade yapılmamaktadır. Ürünler kendi saçlarınız gibi doğal saç olduğu için hatalı yapılan bir işlemde saçlar yanabilir veya yıpranabilir. Bu durum saçla ilgili değildir. Saçı yakan veya yıpratan kuaförün sorumluluğundadır. Aynı şekilde hatalı boya karışımından dolayı oluşacak istenmeyen saç renkleri saç ile ilgili bir kalite sorunu değildir. Tamamen kuaförün hatalı boya karışımından kaynaklanmaktadır. Bazı saç renkleri ise doğal olarak her renge boyamaya uygun değildir. (Siyah saçların platine boyanması gibi)
  • Ürün değişimi işlemlerinde doğabilecek fark ücretleri Havale/EFT yöntemi ile gönderilmelidir. Banka bilgilerimizi “Nasıl Öderim?” sayfasında görebilirsiniz.
[instagram-feed]
PARA BİRİMİNİZİ SEÇİN
USD Amerika Birleşik Devletleri (ABD) doları