fbpx

Sipariş Takibi & Teslimat

Gün içerisinde saat 16.00’a kadar verilen siparişler aynı gün, 16.00’dan sonra verilen siparişler ertesi iş günü kargoya verilecektir. Siparişleriniz en geç 3 iş günü içerisinde Tarafınıza ulaşmaktadır. Türkiye’nin her yerine ücretsiz  gönderim sağlanmaktadır.

Ürünlerinizin ne zaman gönderildiğini veya gönderimin hangi aşamasında olduğunu öğrenebilmeniz için siparişinizi verdikten sonra, siteye kaydolurken verdiğiniz e-posta adresindeki e-posta adresinize gönderilecek olan kargo gönderi bilgilerindeki takip numarasını kullanabilirsiniz. Gönderim için seçilen kargo firma adı ve kargo takip numarası size gönderilen e-posta bilgileri içerisinde bulunmaktadır. Kargonun gönderildiği firmanın internet sitesini kullanarak veya kargo firmasını telefonla arayarak kendilerine kargo takip numaranızı verip kargonuzun gönderiminde hangi aşamada olunduğunu öğrenebilirsiniz.

Siparişlerinizin hangi firma ile gönderildiğini ve takip numarasını urghair.com ‘a kullanıcı girişi yaparak “Hesabım” menüsündeki sipariş numaranıza tıklayarak da öğrenebilirsiniz.

Siparişim ne zaman teslim edilir?

* Siparişini verip ödemesini yaptığınız ürünler aynı gün kargoya verilerek adresinize gönderilir.en geç üç (3) iş günü içerisinde tarafınıza teslimatı sağlanır.

* Havale / EFT ile ödemesi yapılan siparişler ödemenin alındığı teyit edildiği günden itibaren üç (3) iş günü içerisinde kargoya verilir.

Teslimat kimlere yapılabilir?

Ürün teslimi sadece konut adresinde müşteri veya birlikte oturduğu birinci derece yakınlarına yapılır. Gerekli kontroller kargo görevlisi tarafından yapılır.

Siparişimi hafta sonu verirsem, teslimatı ne zaman olur?

Satın aldığınız ürün için gerekli olan ödeme sistemimiz tarafından onaylandığında ürünüz kargoya teslim edilir. Banka havalesi ile yapılan ödemeler üç (3) iş günü içinde hesaba geçmezse siparişhttps://www.urghair.com/.urghair.com/ tarafından iptal edilir. Bu sebepten dolayı, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle ürün bedelinin hesaba geçmesi gerekir.

[instagram-feed]
PARA BİRİMİNİZİ SEÇİN
USD Amerika Birleşik Devletleri (ABD) doları